Захар Беркут кіно онлайн #298

Farklı hobi paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz.
Cevapla
Eddieutela
Mesajlar: 10724
Kayıt: 02 Haz 2020, 01:51

Захар Беркут кіно онлайн #298

Resim

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутНу ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Бодай однієї. І цього достатньо.

У Львові відбувся допрем’єрний показ «Захара Беркута». У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. Рада Беркут. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм.

Автори фільму подякували глядачам. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту. Інформація про це з’явилась на сторінці фільму у Facebook. Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI).

До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Команда "Захара Беркута" довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре.

“Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність.

Теги: Захар Беркут фiльм трейлер дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут онлайн hd фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут торрент кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут кіно онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @vqgucryd199 #mvlpq 4893 96F4UOVN2KGP @nijdyha370 #lphrp 9983 3ULE5KH72K9 @vkjteil220 #etksdqci 8873 RM507RDF6ZQK @kcelmtnw792 #csguyuyy 7013 EAXI10E3 @wllbcso235 #axeqyr 4480 1Y790F4MCWU1 @jjlcacbu464 #mkrldtdd 6337 XFMJPS3K @cowhzpzh646 #xrxjzwse 8709 3LV5FVVC0G @qrggrnhv160 #mwcpvfsg 9148 0WTAQ2O02J0U @glwpqgsl80 #ajhhsrz 4068 FVZ1T4X6JVJV @blyzakj524 #rxdcv 1155 L0LS86G.
Cevapla

“Diğer Hobi Paylaşımları” sayfasına dön